Zuzanna Roszak

Jestem młodą osobą, która kończy gimnazjum. Najwięcej czasu poświęcam kulturze Azji i pisaniu. Staram się łączyć obydwa te zaiteresowania. Uczę się języka koreańskiego, czytam dużo o krajach azjatyckich, a także pisze opowiadania o muzykach z Azji. Chciałabym podczas trwania projektu założyć bloga o Azji, żeby dzielić się moją wiedzą, a także rozwinąć mój koreański.
Ilona Bartusch

Niepoprawna optymistka, wielbicielka podróży z rodziną i przyjaciółmi, jazzu, rocka i klasyki, spotkań z fajnymi ludźmi,  japońskich ogrodów, dobrego jedzenia, azjatyckich klimatów, zadań z treścią, filmów Woodego Allena, fraktali, chodzenia nie biegania, Murakamiego, Pratchetta i Czechowa.
Miłośniczka ciekawskich kotów i członkini Klubu Ludzi Ciekawych Wszystkiego (nieformalna) oraz National Geographic Society (formalna)
Z wykształcenia i pasji- informatyk i filozof, w przeszłości związana z reklamą w branży prasowej (m.in. "Dziennik Bałtycki" , czasopisma Agory s.a), obecnie spełnia się jako grafik komputerowy .
Jest nieustającą fanką kognitywistyki i ludzkiego umysłu oraz wspierającej go kawy z cynamonem i chilli.
Na co dzień uskutecznia Carpe diem i stara się, nie być obojętną, bo wierzy (jak zresztą wiele kotów), że dobra karma powraca....

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni