Początki początków

28 Marca 2018

CZEŚĆ I CZOŁEM!


Miesiąc Marzec jest dla mnie najgorszym z miesięcy.
Tu popada deszcz, tam popada śnieg, a do tego wszystkiego poświeci słońce. I człowiek głowi się pół dnia, czy ubrać szorty czy może kurtkę zimową.

Na szczęście nie miałam takiego problemu z moim instrumentem. Zakupiłam go około dwa tygodnie temu. Z początku tylko siedziałam na łóżku i przyglądałam mu się. Po kilka minutach w końcu wzięłam go do dłoni i złączyłam wszystkie trzy części, wcześniej smarując je towotem od taty.
Przyznam, że nie od razu przypomniało mi się, jak który 
dźwięk zagrać.  Przeglądałam zeszyty ze szkoły muzycznej, ale nie wszystkie posiadałam ( bo jakiś rok temu uważałam, że mi się już nie przydzają, więc po prostu je wyrzuciłam) i to mnie zgubiło. 
Sięgnęłam po pomoc do wujka Google, który na szczęście zawsze jest chętny do pomocy. 
Teraz pamiętam może z 3/4 tego, co powinnam pamiętać. W wolnej chwili przypominam sobie także łatwiejsze utwory, które kiedyś zadała mi moja nauczycielka w szkole muzycznej i jakoś mi to idzie.


Mam nadzieję, że do kolejnego miesiąca zrobię coś więcej i pochwalę się tym właśnie na tym blogu.
Na dzisiejszy miesiąc to tyle :)


Wiktoria xoxo.

 

Wiktoria Baranowska


31 Stycznia 2019 Koniec już bliski 23 Grudnia 2018 ŚWIĘTAAAAA 30 Listopada 2018 Święta już za rogiem 30 Października 2018 Deszczowy Październik 24 Września 2018 Po wakacjach czas wziąć się za robotę!

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni