Po wakacjach czas wziąć się za robotę!

24 Września 2018
  WITAM WSZYSTKICH PO WAKACJACH!
Mam nadzieję, że każdy odpoczął, spełnił może swoje jakieś marzenia, odwiedził rodzinę.

Moje wakacje były udane, praktycznie prawie wcale nie było mnie w domu, ciągle gdzieś wyjeżdżałam.

Ale po wakacjach udało mi się spotkać z panią Anią, kilka razy przypadkiem na działce ( bo mamy bardzo blisko siebie działeczki) aż w końcu na porządnym spotkanku, gdzie porozmawiałyśmy co tam u nas słychać, oraz oczywiście o całym programie.

Zostałam zapisana do Pałacu Młodzieży do pani, która prowadzi zajęcia gry na flecie prostym, niestety po pierwszym spotkaniu uznałam, że to nie dla mnie i wolę poświęcić ten czas na naukę, ponieważ grą na flecie prostym (według oczywiście mnie) niczego się nowego nie nauczę.

Czytać nuty potrafię bardzo dobrze, chwyty na flet prosty i poprzeczny się róznią, więc nic mnie tak dłużej nie trzymało.

Bardzo jestem wdzięczna mojej mentorce, że w ogóle wpadła na taki pomysł, jednakże nie zawsze wszystkie pomysły wypalają.
Czasami się coś komuś nie spodoba, jak to było w moim przypadku.

Z mojąmentorką panią Anią, wypiłyśmy pyszne ciepłe napoje w kuźni i prócz tego miałam się jeszcze spotkać z panią Justyną, również znajomą pani Ani, niestety nie odpisała mi na smsy i tak się się stało, że do tego spotkania w końcu nie doszło, nic nie szkodzi, następnym razem się spotkamy.
Było by to nasze już 2 spotkanie.

Na 1 było bardzo przyjemnie, cieplutko jeszcze na dworze ( ponieważ było wtedy jeszcze lato), spotkałyśmy się w domu sąsiedzkim, ja przyniosłam nuty oraz instrument i chwile pograłam przed panią Justyną.
Przypomniała mi o oddechach, które są bardzo ważne oraz od czasu do czasu podpowiadała, co robię źle.

Mam nadzieję, że do lutego jeszcze przyjedzie do Gdańska, bo nie powiem, że takie lekcje są dla mnie mile widziane.

Pozdrawiam
Wiktoria xoxo                                                                                                                                   
Wiktoria Baranowska


31 Stycznia 2019 Koniec już bliski 23 Grudnia 2018 ŚWIĘTAAAAA 30 Listopada 2018 Święta już za rogiem 30 Października 2018 Deszczowy Październik 29 Czerwca 2018 Już wakacje

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni