Koniec już bliski

31 Stycznia 2019
Hej hej hej!!

To już koniec kochani. Ale na szczęście każdy koniec niesie ze sobą wspomnienia. Całą walizke wspomnień.
Najbardziej zapamiętam panią Anie- moją mentorkę.
Jest cudonwym człowiekiem. Robi naprawdę dużo dla Gdańska i całego świata- a spora część z was pewnie tego nie wie.

Pamiętać też będę wszystkich uczestinków- co prawda widzieliśmy się dwa razy a przed nami jeszcze jedno wspólne spotkanie, ale przeglądam ich wpisy, więc wiem co u kogo gra.
Nie zapomne też minutach/ godzinach spędzonych na ponownym graniu na flecie, na którym nie mogłabym grać, gdyby nie wsparcie pieniężne i duchowe.

Miałam momenty, kiedy nie chciało mi się grać- to normalne. Każdy ma takie momenty, kiedy nie idzie do pracy/ szkoły. Kiedy nie wyjdzie z psem o odpowiedniej porze. Kiedy nie zje np. śniadania- a codziennie je je.

Taka nasza natura- leniwość nami rządzi.

Ale mimo tego, że jestem świadoma swojej leniwości, to bardzo chcę kontynuować ta przygodę. To wzbogadza moją kreatywność i inteligencję- w pewnym stopniu na pewno.

Dziś przyszedł mi mały upominem dla mojej mentorki, ale nie pokaże go wam dziś, żeby przypadkiem nie weszła tu i nie zaspojlerowała sobie, ale zapewniam, że się jej spodoba!!

Wiktoria xoxo
Wiktoria Baranowska


23 Grudnia 2018 ŚWIĘTAAAAA 30 Listopada 2018 Święta już za rogiem 30 Października 2018 Deszczowy Październik 24 Września 2018 Po wakacjach czas wziąć się za robotę! 29 Czerwca 2018 Już wakacje

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni