Już niedługo wakacje!

28 Maja 2018
No to tak na początek...

Przyznam się bez bicia, że bardzo, ale to bardzo mało czasu miałam na gre na instrumencie. Tu szkoła ( gdzie oceny trzeba poprawiać przed końcem roku), tu hobby w postaci zwierząt, urodziny brata i przyjaciół.
No cóż, nie każdy ma czas na wszystko.
Byłam na siebie zła, owszem, ale po spotkaniu z moją mentorką, zrozumiałam, że gra powinna sprawiać przyjemność, co oznacza, że wcale nie trzeba grać dzień w dzień, wystarczy nawet dwa razy w tygodniu, żeby było widać efekt. Pani Ania sama się przyznała, że gdyby nie gonił ją termin koncertu, jej wiolonczela dostała by odpoczynek.

Prócz tej wspaniałej wiadomości, dzięku której mi ulżyło, rozmawiałyśmy w dalszej części o naszym celu na styczeń. Trochę pozmieniałyśy, trochę dopracowałyśmy szczególiki.
Nadal mamy dużo pomysłów.

Postanowiłyśmy, że znajdę jakiś super nuty Sebastiana Bacha na flet z akompaniamentem basoym, żeby pani Ania mogła ze mną zagrać już coś na wyższym poziomie (oczywiście dla mnie).
Jeszcze nic co by mi odpowiadało nie znalazłąm, ale to nie koniec poszukiwać!!

P.S. nadal zauważam, że gdy rozmawiam sam na sam z panią Anią, mam problemy z jąkaniem, co na codzień u mnie nie wystęopuje. CZY TO STRES??!??!

Wiktoria xoxo
Wiktoria Baranowska


31 Stycznia 2019 Koniec już bliski 23 Grudnia 2018 ŚWIĘTAAAAA 30 Listopada 2018 Święta już za rogiem 30 Października 2018 Deszczowy Październik 24 Września 2018 Po wakacjach czas wziąć się za robotę!

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni