Deszczowy Październik

30 Października 2018
Na początku października miałam luźny okres, kiedy po prostu skupiłam się na szkole oraz bliskich mi osobach.
Wszystko szło suuuuper szybko i nawet nie wiedziałam, kiedy tak naprawdę zaczął się 30 października.

Moja wspaniała mentorka załatwiła mi trzy DARMOWE wejściówki na Gwiezdne Wojny z muzyką na żywo. Byłam w niebowzięta, ponieważ to coś, co mnie naprawdę zainteresowało. MUZYKA FILMOWA! NA ŻYWO!

Normalnie bilety kosztowały mniej więcej 170zł, a ja wraz z mamą, chłopakiem i panią Anią miałyśmy ten zaszczyt siedzieć wśród innych ludzi nie wydając na to ani grosza( no może prócz mojej mamy, która musiała zapłacić za parking, ale mniejsza z tym).
Siedzieliśmy tam mniej więcej 2h 30minut, muzyka na początku była mega głośna, ale z czasem nawet nie odczuwałam różnicy, że to na żywo, kiedy skupiałam się na filmie. A często się na tym przyłapywałam. Minusem siedzenia na przeciwko ekranu był fakt, iż dyrygent zasłaniał swoją posturą napisy( bo oczywiście nie mogli puścić filmu z dubbingiem, albo chociażby z lektorem).
Ale marudzić nie mogłam na to, ponieważ i tak byliśmy tam za darmo, więc chyba po prostu nie wypada.

Pod koniec 'przedstawienia' miałam wenę twórczą apropo mojego prohjektu, jednakże szkoła i sprawdziany robią swoje.
Zauważyłam, że mam tak od dawna. Przychodzi do mnie GIGANTYCZNA wena, która ucieka, kiedy tylko szkoła przygniecie mnie swoim ciężarem obowiązków.
No ale co mogę na to poradzić, tak jest w liceum.


Wczorajszego wieczoru odwiedziłam moją mentorkę w jej nowym mieszkaniu. Przeprowadziła się na Orunię i mam do niej teraz 6minut pieszo, co znacznie nam pomogło w swpotkaniu. Rozmawiałyśmy półtorej godziny i zapewne trwałoby to dłużej, ale każdy ma swoje obowiązki, więc umówiłyśmy się na czwartek 8.11, aby na nowo ogarnąć nasze spotkania i doprowadzić wszystko do ładu.

Wiktoria xoxo.
Wiktoria Baranowska


31 Stycznia 2019 Koniec już bliski 23 Grudnia 2018 ŚWIĘTAAAAA 30 Listopada 2018 Święta już za rogiem 24 Września 2018 Po wakacjach czas wziąć się za robotę! 29 Czerwca 2018 Już wakacje

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni