Wiktoria Baranowska

Nazywam się Wiktoria, ale można się do mnie zwracać Baran. Na co dzień uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu policja/human. Poza szkołą zajmuję się jazdą konną. W projekcie mentor mam zamiar powrócić do gry na flecie poprzecznym, robiłam to już wcześniej, jednakże przez nacisk od strony rodziców jak i szkoły muzycznej po prostu mi to zbrzydło. Teraz, kiedy dostałam nową szanse na pracowanie z tym instrumentem, będę się starała przeznaczyć każdą wolną chwile na udoskonalanie gry.
Anna Jankowska

Absolwentka Akademi Muzycznej w Gdańsku i Królewskiego Konserwatorium w Hadze (NL). Obecnie studentka Uniwersytetu w Poitiers (FR), gdzie poszerza swą wiedzę w zakresie wykonawstwa historycznego (Historically Informed Performance Practice). Laureatka stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Młoda Polska, a także Prezydenta Miasta Gdańska – Młody Gdańszczanin. Od 2014 roku zawodowo związana z Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku, początkowo jako stażystka, w ramach programu – Staże w Instytucjach Kultury organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Swoje zamiłowanie do sztuki przekuwa w działanie, współtworząc projekty kulturalne i animacyjne. W Instytucie Kultury Miejskiej jako koordynator projektów współtworzy takie wydarzenia jak: Opera na Targu Węglowym, Odcinki, Narracje, Miejsca. Czynnie działa na płaszczyźnie organizacji pozarządowych (Horyzonty Sztuki, Gdańska Fundacja Innowacji Społecznych, Fundacja Rodzic-Dziecko), gdzie prowadzi działania dla najmłodszych.
Poszukiwania fletu 28 Lutego 2018 W miesiącu luty zrobiłam już jakieś postępy, bo starałam się znaleźć jak najlepszy model fletu poprzecznego na takich stronach jak olx oraz allegro. Kilka już znalazłam w naprawdę dobrych... Początki początków 28 Marca 2018 CZEŚĆ I CZOŁEM! Miesiąc Marzec jest dla mnie najgorszym z miesięcy. Tu popada deszcz, tam popada śnieg, a do tego wszystkiego poświeci słońce. I człowiek głowi się pół dnia,... Dajcie mi K! Dajcie mi W! .... 15 Kwietnia 2018 kwiecień plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata Kwiecień... 4 z kolei miesiąc, czyli coraz bliżej do moich urodzin! W owym miesiącu spotkałam się z moją mentorką, której... Koniec kwietnia 29 Kwietnia 2018     Tak jak pisałam już wcześniej, miałam mieć występ przed dyrekcją w szkole. Jednakże dyrekcja się rozchorowała i do tej pory nie miałam występu. Ma to swoje plusy i minusy. Jednym... Już niedługo wakacje! 28 Maja 2018 No to tak na początek... Przyznam się bez bicia, że bardzo, ale to bardzo mało czasu miałam na gre na instrumencie. Tu szkoła ( gdzie oceny trzeba poprawiać przed końcem roku), tu hobby w postaci... Już wakacje 29 Czerwca 2018 Hej hej hej!! Chciałabym się z wami podzielić tym, że od jakichś dwóch tygodnii zaczęłam od nowa czytać i grać nuty, które grałam w szkole muzycznej 2 lata temu. To naprawdę... Po wakacjach czas wziąć się za robotę! 24 Września 2018   WITAM WSZYSTKICH PO WAKACJACH! Mam nadzieję, że każdy odpoczął, spełnił może swoje jakieś marzenia, odwiedził rodzinę. Moje wakacje były udane, praktycznie prawie wcale nie było... Deszczowy Październik 30 Października 2018 Na początku października miałam luźny okres, kiedy po prostu skupiłam się na szkole oraz bliskich mi osobach. Wszystko szło suuuuper szybko i nawet nie wiedziałam, kiedy tak naprawdę zaczął... Święta już za rogiem 30 Listopada 2018 Spotkałam się z mentorką Anią i więcej rozmawiałyśmy na tematy świata i edukacji niż na temat projektu, ale udało nam się ustalić kilka kluczowych pomysłów. Pierwszym z nich było,... ŚWIĘTAAAAA 23 Grudnia 2018 Witam witam! W końcu spadł śnieg! W końcu można grać i śpiewać! A co dokładnie? Oczywiście, że kolędy i tak też zrobiłam ja wraz z panią Anią :D Spotykałyśmy się co tydzień( no... Koniec już bliski 31 Stycznia 2019 Hej hej hej!! To już koniec kochani. Ale na szczęście każdy koniec niesie ze sobą wspomnienia. Całą walizke wspomnień. Najbardziej zapamiętam panią Anie- moją mentorkę. Jest cudonwym...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni