Sylwester Pepliński

Cześć! Nazywam się Sylwek i mam 13 lat. Uczęszczam do siódmej klasy szkoły podstawowej. Wydaje mi się, że interesuje mnie wszystko, choć najbardziej sport. W wolnych chwilach z wielkim zapałem oglądam skoki narciarskie, koszykówkę, siatkówkę, no i oczywiście mecze piłki nożnej. W tym roku szkolnym postanowiłem spróbować innej dyscypliny sportowej i tak zrodził się pomysł by napisać projekt do programu Mentor. Otóż wybrałem wspinaczkę! Lubię ten sport bo tam mogę wyrzucić swoją złość i poczuć się jak małpka. Zresztą bardzo lubię to zwierzątko.  Dzięki pieniążkom z tego programu będę miał możliwość chodzić na zajęcia ze wspinaczki regularnie i zdobywać nowe poziomy trudności. Celem mojego projektu jest udział w zawodach wspinaczkowych i przejście jednej z najtrudniejszych tras. Dzięki temu udowodnię sobie i innym, że gdy bardzo się postaram jestem w stanie osiągnąć zamierzony cel.
Angelika Szczuka

Nazywam się Angelika Szczuka. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. 
Pracuję jako koordynator zespołu ds. kadr, zajmuję się przede wszystkim tzw. HR-em miękkim (nabory, wdrożenie nowych pracowników, szkolenia itp.).  
Moją pracą a jednocześnie hobby jest praca z ludźmi. Potrafię i lubię rozmawiać z ludźmi, dowiadywać się o rozmówcy jak najwięcej na zasadzie ciekawości drugiego człowieka.
Największą frajdę sprawia mi szybka jazda gokartem :-)

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni