Sylwester Pepliński

Cześć! Nazywam się Sylwek i mam 13 lat. Uczęszczam do siódmej klasy szkoły podstawowej. Wydaje mi się, że interesuje mnie wszystko, choć najbardziej sport. W wolnych chwilach z wielkim zapałem oglądam skoki narciarskie, koszykówkę, siatkówkę, no i oczywiście mecze piłki nożnej. W tym roku szkolnym postanowiłem spróbować innej dyscypliny sportowej i tak zrodził się pomysł by napisać projekt do programu Mentor. Otóż wybrałem wspinaczkę! Lubię ten sport bo tam mogę wyrzucić swoją złość i poczuć się jak małpka. Zresztą bardzo lubię to zwierzątko.  Dzięki pieniążkom z tego programu będę miał możliwość chodzić na zajęcia ze wspinaczki regularnie i zdobywać nowe poziomy trudności. Celem mojego projektu jest udział w zawodach wspinaczkowych i przejście jednej z najtrudniejszych tras. Dzięki temu udowodnię sobie i innym, że gdy bardzo się postaram jestem w stanie osiągnąć zamierzony cel.
Angelika Szczuka

Nazywam się Angelika Szczuka. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. 
Pracuję jako koordynator zespołu ds. kadr, zajmuję się przede wszystkim tzw. HR-em miękkim (nabory, wdrożenie nowych pracowników, szkolenia itp.).  
Moją pracą a jednocześnie hobby jest praca z ludźmi. Potrafię i lubię rozmawiać z ludźmi, dowiadywać się o rozmówcy jak najwięcej na zasadzie ciekawości drugiego człowieka.
Największą frajdę sprawia mi szybka jazda gokartem :-)
Nowa drużyna! 28 Lutego 2018 Od czasu złożenia projektu staram się poprawić moją kondycję fizyczną. Często łączę aktywność fizyczną z zabawą. Pomagają mi w tym gry o tematyce sportowej na XBOXa. Chodzę raz w tygodniu... Marcowa wielozadaniowość 29 Marca 2018 Cześć!  W tym miesiącu musiałem bardzo skupić się na nauce. Zbieram oceny bo tak na prawdę zostaje coraz mniej czasu. Również w tym miesiącu na wspólnym spotkaniu stypendystów... Pierwsze koty za płoty 29 Kwietnia 2018 Hej wszystkim! Ten miesiąc był zakręcony. Widziałem się z moja mentorką Angelika i dowiadywalismy się w jakie dni są treningi na wspinaczce. Również byłem chory, co trochę pokrzyżowało... Przedewszystkim wiara w siebie 28 Maja 2018 Hej hej hej! Co tam u was słychać? U mnie w jak najlepszym porządku, ostatnia prosta i koniec szkoły. Wciąż się nie poddaje i walcze o oceny. Pewnie chcecie wiedzieć co się u mnie wydarzyło... Pierwsze zawody 28 Czerwca 2018 Hej !  Ale ten miesiąc był długi. A ile ciekawych rzeczy się zadziało. Tak więc widziałem się z moją mentorką aż trzy razy. Byliśmy na wspólnym mentorowym grilu, potem na zawodach... Nowe początki 27 Września 2018 Cześć wszystkim !  Jak ten czas leci, juz praktycznie pierwszy miesiąc w nowej szkole za mną. Jest ciężko. Ledwo starcza czasu na wszystko. W piątki jeżdżę na treningi wspinaczki z moją... Październik! 27 Października 2018 Cześć wszystkim! Październik to dla mnie wyjątkowy miesiąc ponieważ mam urodziny. Piszę do was już jako 14latek. Zdecydowanie tona nauki jaka spadła na mnie w 8 klasie bardzo mnie denerwuje... listopadowe wieści 28 Listopada 2018 Cześć Wszystkim!  Jak tam wasze samopoczucie? U mnie śrendio bo mam bardzo dużo nauki i muszę poprawić oceny ale mam nadzieję, że dam radę. Dziś spadł pierwszy śnieg. W listopadzie... Ah ten grudzień 28 Grudnia 2018 Hejka! Ale czas leci szybko. Po moim ostatnim wpisie brałem udział w zawodach i kibicowała mi mi moja mentorka. Ale niestety ok 2 tygodni później na biwaku harcerskim połamałem palca i naruszyłem... Zimowy szał 31 Stycznia 2019 Hej Hej Hej!  Na początku stycznia zdjeli mi gips więc mogłem normalnie w końcu pisać w szkole. Hmm a co dalej- no to nauka bo trzeba jakoś skończyć semestr. Ze względu na tą rękę...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni