Oktawia Domagalik

Nazywam się Oktawia Domagalik, mam 10 lat. Chodzę do Szkoły Podstawowej , jestem uczennicą klasy IV i jestem gospodarzem klasy. :) Mam bardzo dobre oceny. ;)
Bardzo lubię robić eksperymenty np.: slime czyli glutki, ciastoliny i inne doświadczenia, grać w piłkę nożną, tańczyć, malować i rysować. Powiem szczerze, że talent do malowania i rysowania to mam. :)
Dzięki projektowi chciałabym zacząć chodzić znowu na piłkę nożną, ale z fajnym trenerem. W zimę nie chodzę na treningi i nie mam jak się uczyć i rozwijać swoje hobby.
Kamil Wojkowski

Rocznik '87. Piłka nożna i programowanie to dziwne połączenie, a jednak w moim przypadku to działa. Z futbolem związany praktycznie od zawsze, teraz  jako trener pomagam młodym piłkarzom spełniać ich marzenia o grze w piłkę. Wcześniej jako trener zawodowy między innymi w Akademii Legii Warszawa, teraz z wielką pasją spełniający się w małym osiedlowym klubie, gdzie również rozwijam młodych trenerów. Zresztą jakbym miał wskazać co mnie na co dzień nakręca najbardziej to zdecydowanie wskazałbym właśnie pomaganie innym. Prywatnie miłośnik ekranizacji komiksów, głównie Kapitana Ameryki, uwielbiający góry i zabawy z moim terierem walijskim, Chudym. Do tego od niedawna zawodowy programista w startupie... - nie mogło być inaczej - edukacyjnym, gdzie tworzymy aplikację zmieniającą szkoły!
Glutki i wycieczki 28 Lutego 2018 Ostatnio zainteresowałam się bardziej tańcami, ponieważ w zime nie mam treningów piłki nożnej. W ferie zimowe byłam kilka razy na basenie i nauczyłam się prawie pływać i nurkować. Była... Marzec z Mentorem 29 Marca 2018 U mnie marzec szybko przeleciał, ponieważ na początku byłam z mamą, ciocią i Nikodemem w Parku Oruńskim, byłam z klasą na wycieczce w Loopy's World i było super! Ale jeszcze lepiej było... Mój wesoły kwiecień 27 Kwietnia 2018 Kwiecień był szybki i ładny. Najpierw były święta i śmingus-dingus, było super! Dostałam słodycze, moją wymarzona książkę ,,super slime’’ i zrobiłam już parę przepisów... Krótki maj 29 Maja 2018 Miesiąc maj zaczęłam od treningu z Kamilem, moim mentorem. Jak zwykle ćwiczyliśmy, graliśmy i trochę się bawiliśmy. Kamil pozwolił mi przyprowadzać na treningi jedną moją koleżankę, wybrałam... Wakacyjny czerwiec 29 Czerwca 2018 Mój czerwiec był bardzo fajny i zaczęłam  od turnieju  piłkarskiego , strzeliłam 1 bramkę i 2 asysty ,trenerka mówiła że jak na mój pierwszy turniej to bardzo dobrze... Hejka po wakacjach! 28 Września 2018 Moje wakacje były bardzo fajne. Spędziłam bardzo dużo czasu z koleżnkami i kolegami, a drugi miesiąc wakacji spędziłam z moją najlepszą przyjaciółką Mają. Maja na codzień mieszka... Ciepły październik 30 Października 2018 Mój październik zaczął się turniejem, w którym z dziewczynami z mojej drużyny przeszliśmy d kolejnego etapu eliminacji. Tym razem nie strzeliłam żadnej bramki, ale moja koleżanki... JESIENNY LISTOPAD 29 Listopada 2018 Pod koniec października i początek listopada była atmosfera hallowenowa.Byłam przebrana za ,,scary girl ' czyli straszną dziewczynę chodziłam z koleżankami zuzią ,klaudią i amelią.Po zakończeniu... Świąteczny Grudzień 19 Grudnia 2018 Mój Grudzień zaczął się Mikołajkami, czyli że Mikołaj chowa słodycze lub prezenty do butów, dostałam górę słodyczy. Ja nie dostałam żadnych prezentów, ponieważ u nas jest w rodzinie... Styczeń pełen zmian 31 Stycznia 2019 Nadal gram w piłkę nożną, ale w innym klubie, ponieważ w tamtym nie mogłam znaleźć wspólnego języka z dziewczynami i nie mogłam znaleźć żadnej koleżanki, chodzę na salos tam znam i mam...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni