Oktawia Domagalik

Nazywam się Oktawia Domagalik, mam 10 lat. Chodzę do Szkoły Podstawowej , jestem uczennicą klasy IV i jestem gospodarzem klasy. :) Mam bardzo dobre oceny. ;)
Bardzo lubię robić eksperymenty np.: slime czyli glutki, ciastoliny i inne doświadczenia, grać w piłkę nożną, tańczyć, malować i rysować. Powiem szczerze, że talent do malowania i rysowania to mam. :)
Dzięki projektowi chciałabym zacząć chodzić znowu na piłkę nożną, ale z fajnym trenerem. W zimę nie chodzę na treningi i nie mam jak się uczyć i rozwijać swoje hobby.
Kamil Wojkowski

Rocznik '87. Piłka nożna i programowanie to dziwne połączenie, a jednak w moim przypadku to działa. Z futbolem związany praktycznie od zawsze, teraz  jako trener pomagam młodym piłkarzom spełniać ich marzenia o grze w piłkę. Wcześniej jako trener zawodowy między innymi w Akademii Legii Warszawa, teraz z wielką pasją spełniający się w małym osiedlowym klubie, gdzie również rozwijam młodych trenerów. Zresztą jakbym miał wskazać co mnie na co dzień nakręca najbardziej to zdecydowanie wskazałbym właśnie pomaganie innym. Prywatnie miłośnik ekranizacji komiksów, głównie Kapitana Ameryki, uwielbiający góry i zabawy z moim terierem walijskim, Chudym. Do tego od niedawna zawodowy programista w startupie... - nie mogło być inaczej - edukacyjnym, gdzie tworzymy aplikację zmieniającą szkoły!

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni