Nazarii Kovalyshyn

Nazywam się Nazarii Kovalyshyn. Jestem obywatelem Ukrainy. Mieszkam w Gdańsku już 3 lata. Chodzę do 5 klasy. Moją pasją jest gra w piłkę nożną, gram w Akademii Sportowej Pomorze. Lubię również grać w szachy i tę pasję chciałbym bardziej rozwijać, dlatego zgłosiłem się do Programu MENTOR.
Gra w szachy rozwija umysł, uczy  koncentracji i opanowania. Uważam, że dziśdzieci zbyt dużo czasu spędzają przed komputerami, zamiast grać w rozwijające gry. Dlatego chcę, by szachy były bardziej
popularne w Polsce. Sam gram w szachy już od dzieciństwa. Moim pierwszym nauczycielem był mój dziadek, ale w szachy grają również mój tata i brat. Moim marzeniem jest grać profesjonalnie i myślę, że zajęcia z mentorem pozwolą mi rozwijać swoje umiejętności, tak bym w przyszłości mógł reprezentować Polskę podczas zawodów szachowych.
Stypendium planuję przeznaczyć na zakup nowego komputera, który mógłby służyć mi do nauki i rozwijania swoich pasji. 
Alan Dombrowski

Nazywam się Alan, jestem studentem drugiego roku psychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Po uczelni realizuję się w wielu różnych dziedzinach - aktywnie trenuję i startuję w zawodach posłuszeństwa sportowego ze swoim psem, dorywczo fotografuję, robię na drutach i zgłębiam szeroko pojętą sztukę, w szczególności literaturę polską. W każdym człowieku staram się znaleźć coś niezwykłego i wierzę, że każdy z nas jest w stanie osiągnąć coś wielkiego.

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni