Pierwsza wygrana i zdobycie jednego z moich celów

29 Marca 2018
​25.03.2018r. Moja drużyna zagrała swój pierwszy mecz ligowy w tym roku. Jednak nie mogłem zagrać z powodu wcześniejszej choroby.Postanowiłem, że przyjadę wesprzeć chłopaków w tak ważnej chwili i im pokibicuję. Jednak podczas meczu nasz kapitan doznał kontuzji kolana, a bardziej szczegółowo mówiąc zwichnął rzepkę. Stało się to w 23 minucie, a wtedy remisowaliśmy 0:0 z Żuławami Nowy Dwór Gdański. Przyjechała po niego karetka i zabrała do szpitala, a ja wszystkich motywowałem, żeby dali z siebie wszystko i wygrali dla niego ten mecz. Kiedy zakończył się mecz wynik był bardzo wyskoki 6:0 dla nas! Wszyscy się cieszyliśmy ze zwycięstwa w tak ważnym meczu, a ja zostałem nowym kapitanem mojej drużyny. Będę bardzo się starał i na następnym meczu 31.03.2018r. w Czersku doprowadzę mój zespół do zwycięstwa. Taki mam plan.
Zapraszam do zawartego w treści linku, który przenosi na stronę "Łączy nas piłka" gdzie jest rozpiska meczy mojej drużyny. Można tam zobaczyć szczegóły następnych spotkań oraz miejsce i czas rozgrywki. Bardzo chętnie zapraszam na następne mecze mojej drużyny, Kibice mile widziani.Pozdrawiam Maciek!
Maciej Węgrzyński


31 Stycznia 2019 Styczniowe wyzwania 29 Grudnia 2018 Grudniowy czas 29 Listopada 2018 Przemyślenia listopadowe i niespodziewana zima 7 Listopada 2018 Mistrzostwa Polski i Gdańska 28 Września 2018 Powrót do szkoły

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni