Maciej Węgrzyński

Nazywam się Maciek Węgrzyński, mam 15 lat. Interesuje się piłką nożną, w którą gram od zawsze. Sześć lat temu dołączyłem do klubu piłkarskiego Gedania Gdańsk, w którym bardzo przyjemnie i pożytecznie spędzam czas. Oprócz piłki lubię chodzić do kina, słuchać muzyki i spędzać czas z przyjaciółmi. Treningi mam od poniedziałku do piątku, a w weekendy mecze ligowe lub sparingowe. Chciałbym w projekcie MENTOR rozwinąć siebie jako piłkarza i jako ucznia. :))
Dorota Wróblewska

Zawodowo zajmuje się doradztwem personalnym, poszukuje pracowników na zlecenie firm międzynarodowych i polskich. Najczęściej rekrutuję na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
W wolnym czasie biegam, ukończyłam kilka maratonów i kilkanaście półmaratonów. Uprawiam turystykę wysokogórska, często w ciekawych, odległych krajach. 
0-1 do przerwy 28 Lutego 2018 16.12.2018r. razem z przyjaciółmi wzięliśmy udział w turnieju piłkarskim o nazwie "0;1 do przerwy". Dzięki naszej współpracy i waleczności zajeliśmy 2 miejsce, a teraz... Pierwsza wygrana i zdobycie jednego z moich celów 29 Marca 2018 ​25.03.2018r. Moja drużyna zagrała swój pierwszy mecz ligowy w tym roku. Jednak nie mogłem zagrać z powodu wcześniejszej choroby.Postanowiłem, że przyjadę wesprzeć chłopaków... Mistrzostwa Polski 29 Kwietnia 2018 Dnia 25 kwietnia ja jako reprezentant mojej szkoły - Gimnazjum nr 16, wzieliśmy udział w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które odbyły się w Garczynie. Brało w nich udział 16... Zawody indywidualne i nowe osiągnięcia 31 Maja 2018 Dnia 15 maja razem z moją szkołą pojechałem na zawody indywiualne. Łącznie wszyscy razem zdobyliśmy 7 medali. 2 medale zdobyli chłopacy w skoku wzwyż zajęli 2 i 3 miejsce.Resztę medali zdobyliśmy... zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji 29 Czerwca 2018   W tym roku szkolnym bardzo dużo się działo czy to zawody czy jakieś konkursy. Jak zawsze najwiecej problemu sprawiała mi nauka ,ale jakoś sobie poradziłem. Na zakończeniu roku szkolnego... Powrót do szkoły 28 Września 2018 W tym miesiącu wróciłem do szkoły i jestem w ostatniej klasie gimnazjum. Po powrocie zaczęły się sprawdziany i zawody sportowe. W szkole z ocenami idzie mi narazie bardzo dobrze. Próbuje pogodzić... Mistrzostwa Polski i Gdańska 7 Listopada 2018 W tym miesiącu brałem udział w biegach wojewódzkich oraz w mistrzostwach Gdańska w piłce nożnej. W piłce nożnej poszło nam bardzo dobrze, zagraliśmy 6 meczy, w tym wszystkie wygraliśmy.... Przemyślenia listopadowe i niespodziewana zima 29 Listopada 2018 Ten miesiąc był bardzo trudny dla mnie. Skończyła się liga piłkarska i coraz więcej przygotowywuję się do egzaminów gimnazjalnych. W ostatnim czasie pisałem test kuratoryjny z języka... Grudniowy czas 29 Grudnia 2018 W tym miesiącu spędziłem dużo czasu z rodziną i bardzo dobrze się przy tym bawiłem. Pierwsza połowa miesiąca odbyła się standardowo w szkole, a w drugiej połowie były Święta Bożego Narodzenia,... Styczniowe wyzwania 31 Stycznia 2019 W tym miesiącu, który jest ostatnim w programie ,,Mentor", zmierzyłem się z dużą ilością wyzwań. Wyjechałem w góry z rodzicami do Szczyrku. Właśnie tutaj nauczyłem się...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni