Klaudia Gajewska

Jestem Klaudia, mam 11 lat. Mam dwójkę rodzeństwa, siostrę Lenę i brata Kubę. Na co dzień uczęszczam do Szkoły Podstawowej. Oprócz tego chodzę do Świetlicy w „Gościnnej Przystani”, a w przyszłości mam plan zapisać się do oruńskiego Klubu Młodych „Wataha”. Moją największą pasją są konie i wszystko co z nimi związane. Moim marzeniem jest wyjazd w teren na koniu z moją przyjaciółką. Moją drugą pasją jest piłka ręczna. Jestem na etapie szukania swojej drużyny. 
Kasia Klimowicz

Dzień Dobry! Nazywam się Kasia Klimowicz i moją największą pasją są konie i jazda konna. Amazonką chciałam zostać już w dzieciństwie, jednak moje marzenie o wskoczeniu na koński grzbiet i własnym zwierzaku zrealizowałam dopiero po trzydziestce :-) Mój koń nazywa się Geronimo, ma w sobie silną domieszkę krwi arabskiej, co powoduje, że nie można się z nim nudzić! Szczególnie w terenach, w które uwielbiamy jeździć, potrafi pokazać na co go stać, jeśli chodzi o szalone galopy.
Gdy nie jestem w stajni i nie pracuję, chodzę na długie wycieczki lub jeżdżę na rowerze z moim mężem Piotrem (razem zwiedziliśmy na dwóch kółkach prawie całą Polskę). W naszym domu mieszkają (a raczej od siedmiu lat rządzą) dwie czarne kotki- Alicja i Arka, które choć nie są siostrami, to są nierozłączne.
Pierwsza wyprawa na konie 28 Lutego 2018 W sprawie z moim stypendium byłam na pierwszej jeździe konnej w stadninie na lipcach, w której mam zamiar jeździć. Moja przyjaciółka zaprosiła mnie i swoją koleżankę na jazdę... Co zmieniło się w marcu 27 Marca 2018 W marcu zapisałam się na jazdę konną. Jeżdżę w każdą sobotę po 1 godzinie. Na każdej jeździe jeździłam na koniu o imieniu Lambri. Moje zajęciach z jazdy konnej odbywają się w grupie.... Sprzęt do jazdy konnej 5 Kwietnia 2018 Już dziś, mogę Wam się pochwalić, że rodzice kupili mi kask, spodnie i buty na jazdę konną . Bardzo się cieszę.... Mój wesoły kwiecień 29 Kwietnia 2018 W kwietniu byłam w stadninie, w której moja mentorka Pani Kasia jeździ i ma własnego konia który ma na imię Geronimo. Poznałam nową koleżankę Emmę, która jest przemiła,... Ostatni miesiąc przed wakacjami 29 Maja 2018 W miesiącu maj za dużo się nie działo (niestety). W ty miesiącu prawie w ogóle nie miałam styczności z końmi. Ale za to bardzo dużo  czasu spędzałam z moją przyjaciółką... Wreszcie Wakacje 27 Czerwca 2018 Na początku miesiąca czerwca spotkałam się z Panią Kasią –moją mentorką i wybrałyśmy się do stajni. W niej miałam lekcje jazdy konnej . Z niej wyniosłam , że nie powinnam wypychać... Spokojny wrzesień 28 Września 2018 We wrześniu za dużo się nie działo . Nie licząc rozpoczęcia roku szkolnego . W tym miesiącu w stajni byłam raz może dwa razy szkoła i te sprawy . Na początku cieszyłam się że wracam do szkoły…... Nieudany pażdziernk 29 Października 2018 W tym miesiącu ani razu nie byłam w stajni . Jestem z tego powodu zła bo jak tak dalej pójdzie to nie pojade w teren na koniec programu ale nie podajemy się mam tylko nadzieje ,że w listopadzie... Taka sobie Jesień 29 Listopada 2018 W listopadzie za dużo się nie działo byłam na 1 jeżdzie z moja kuzynką i jej przyjaciółką . Jeżdziłam na Hippie , wraz ze mną była jeszce moja mentorka Pan Kasia wraz z mężem . Ostatnio... Wesołych Świąt 21 Grudnia 2018 Niedawno spad śnieg i jest zimno , dlatego nie jeździłam . Postaram się w przyszłym roku podciągnąć się i jeździć bo nie mam zamiaru zrezygnować z koni .  Kiedy to pisze jest  21... Nudny styczeń 31 Stycznia 2019 W styczniu byłam wraz z Panią Kasią w stajni, w której  jeździ konno. Mogłam zobaczyć eksperta w akcji. Jej koń „Geronimo” miał kontuzję i teraz wspólnie trenują...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni