Klaudia Gajewska

Jestem Klaudia, mam 11 lat. Mam dwójkę rodzeństwa, siostrę Lenę i brata Kubę. Na co dzień uczęszczam do Szkoły Podstawowej. Oprócz tego chodzę do Świetlicy w „Gościnnej Przystani”, a w przyszłości mam plan zapisać się do oruńskiego Klubu Młodych „Wataha”. Moją największą pasją są konie i wszystko co z nimi związane. Moim marzeniem jest wyjazd w teren na koniu z moją przyjaciółką. Moją drugą pasją jest piłka ręczna. Jestem na etapie szukania swojej drużyny. 
Kasia Klimowicz

Dzień Dobry! Nazywam się Kasia Klimowicz i moją największą pasją są konie i jazda konna. Amazonką chciałam zostać już w dzieciństwie, jednak moje marzenie o wskoczeniu na koński grzbiet i własnym zwierzaku zrealizowałam dopiero po trzydziestce :-) Mój koń nazywa się Geronimo, ma w sobie silną domieszkę krwi arabskiej, co powoduje, że nie można się z nim nudzić! Szczególnie w terenach, w które uwielbiamy jeździć, potrafi pokazać na co go stać, jeśli chodzi o szalone galopy.
Gdy nie jestem w stajni i nie pracuję, chodzę na długie wycieczki lub jeżdżę na rowerze z moim mężem Piotrem (razem zwiedziliśmy na dwóch kółkach prawie całą Polskę). W naszym domu mieszkają (a raczej od siedmiu lat rządzą) dwie czarne kotki- Alicja i Arka, które choć nie są siostrami, to są nierozłączne.

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni