Karol Ambroziak

Nazywam się Karol Ambroziak i mieszkam w Gdańsku, jestem miłośnikiem komunikacji miejskiej.Interesuję się komunikacją miejską od 4 roku życia. Znam prawie wszystkie jeżdżące pojazdy i ich trasy w Gdańsku, w Polsce i na świecie. Najbardziej pociąga mnie chęć poznania nowych rozwiązań technicznych, a także coraz to nowszych autobusów, tramwajów , pociągów. Bardzo dużo czytam na ten temat, ponieważ staram się być na bieżąco z nowinkami technicznymi.
 
Grzegorz Szczuka

Od blisko 4 lat zajmuję stanowisko dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, gdzie odpowiadam za organizację edukacji i wychowania w Gdańsku, promowanie zdrowia, integracji społecznej i aktywności obywatelskiej. Szczególnie ukochaną tematyką jest dla mnie budowanie rozwoju w oparciu o relacje, społeczna odpowiedzialność biznesu i administracji oraz ekonomia społeczna jako narzędzie polityki społecznej. Ukończyłem studia magisterskie i doktoranckie na Wydziale Zarządzania UG. Od wielu lat – jeszcze podczas pracy w biznesie – związany ze środowiskiem organizacji pozarządowych.
Nałogowo czytam książki – czytam po kilka na raz, gdyż wtedy mój mózg odpoczywa koncentrując się na sprawach innych, niż zawodowe – szczególnie kryminały i książki o tematyce gdańskiej, czytane w swoim fotelu lub w fotelu w Kuźni ;) Włączam się w liczne akcje społeczne, jednak zawsze pozostaje to nieoficjalne – aktywnością charytatywną uważam, że niekoniecznie powinno się chwalić :) Trenuję wioślarstwo na ergometrach oraz spinning -  same książki brzuszka nie spalą, zatem metabolizm wspieram aktywnością fizyczną.
5P, czyli PROGRAM /zawsze lubię wszystko zaplanować i przeanalizować/, POTENCJAŁ /zawsze odwołuję się do tego co można zrobić, a nie można by zrobić - ale zawsze wysoko stawiam poprzeczkę zwłaszcza sobie/, PROGRES /nie lubię stać w miejscu, bezczynność mnie zabija/ i PROFESJONALIZM /jak wiem, to robię najlepiej jak mogę; jak nie wiem, to pytam i potem robię najlepiej jak mogę - jestem chorobliwie dokładny/. PARTYCYPACJA /w swoim stylu zarządzania zawsze szukam możliwości włączenia w proces wszystkich interesariuszy – nie jest to najłatwiejsza metoda, ale jedyna wg mnie słuszna.

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni