Jest taki dzień...

28 Grudnia 2018
Grudzień był dla mnie intensywny ale to zapewne jak dla wielu z was... Zacznę może od koncertu świątecznego, który wraz z zespołem (któy nazywamy zepołem jednej próby :P) zagraliśmy 12.12 w DPS "Ostoja". Pomimo nazwy mieliśmy w sumie aż dwie próby z czego jedna była w dzień występu ;). Zagraliśmy klasyczne kolędy w nieklasycznych wersjach. Myślę, że dobrze się bawiliśmy mam nadzieję, że domownikom też się podobało ;). 
W grudniu zakończył się też projekt Ligii Mówców, o któym wspominałam w którymś z postów. Dużo się na niej nauczyłam pomimo, że nie przygotowałam żadnej mowy. Myślę, że mówienie przed publicznością przydaje się w wielu sytuacjach więc polecam serdecznie, ponieważ dalej jest opcja dołączenia w styczniu na nową turę ;)
24.12 odbyła się wigilia dla bezdomnych w Sopocie czyli coroczna myślę, że bardzo klimatyczna akcja. Najpierw rozkładanie ciast, później bigos i pierogi, które skończyły się i niespodziewanie znalazły! Porcjowanie ich to było nie lada wyzwanie! Następnie wspólne śpiewanie kolęd i modlitwa! Później szaliki i paczki dla wychodzących, a nakoniec sprzątanko.


Julia Raczyńska


28 Stycznia 2019 Podsumowanie 28 Listopada 2018 100-lecie niepodległości 28 Listopada 2018 zdobywanie patronki - podróże małe i duże 28 Października 2018 Liga Mówców 28 Września 2018 25-lecie Mrowiska

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni