Julia Raczyńska

Cześć! :) Nazywam się Julia Raczyńska. Moją największą pasją jest muzyka. Głównie śpiewam i uczę się grać na gitarze, ale nie boje się wyzwań, więc niedawno rozpoczęłam także naukę gry na ukulele. :D. Organizacja i różne akcje społeczne to druga moja wielka pasja. Jestem wolontariuszką w Caritasie i Domu Pomocy Społecznej. Całym moim sercem jest także harcerstwo. Tę miłość dziele pomiędzy dwie drużyny wędrowniczą oraz harcerską. Moje pasje da się ze sobą rzecz jasna połączyć, bo nie ma nic piękniejszego jak śpiew i gra na gitarze na harcerskim ognisku zorganizowanym przeze mnie <3.
Agnieszka Urbańska

Agnieszka Urbańska - absolwentka kulturoznawstwa (Animacji i upowszechniania kultury) na Uniwersytecie Gdańskim oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku ( Animacja kultury). 
Od 2014 związana z Instytutem Kultury Miejskiej. Aktualnie współprowadzi działania w sieni IKM. Tworzy cykl o festiwalach pt. "Za sceną". Jest wsparciem produkcyjnym "Konferencji Marketing w Kulturze", Festiwalu "Narracje" i innych. 
Interesuje się animacją kultury, interwencjami w przestrzeni publicznej, aktywizacją społeczności lokalnych oraz grup narażonych na wykluczenie. 
Uwielbia festiwale muzyczne i ludzi. Zakochana w Wyspie Sobieszewskiej i małej górskiej wsi Miłków

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni