Dawid Dunajski

Dzień dobry, mam na imię Dawid i w styczniu tego roku skończyłem 13 lat. Chodzę do szkoły podstawowej, w tym roku skończę 5 klasę. W czasie wolnym od zajęć szkolnych i lekcji, lubię aktywnie spędzać czas, uwielbiam jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną, której jestem wielkim fanem.
Od września 2017 roku uczęszczam na zajęcia fechtunku w Gdańskiej Akademii Rebellium. Są to zajęcia oparte na dawnych sztukach walki, wywodzących się z historycznego rycerstwa między innymi takich jak trenowana przeze mnie walka mieczem długim.
W wakacje bardzo bym chciał wziąć udział w półkolonii bądź obozie organizowanym przez Akademię Rebellium. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość, bo będzie to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych podczas treningów i nauki wielu innych, nowych zdolności rycerskich.
Alicja Domachowska

Mieszkam w Gdańsku. Bardzo lubię spotykać nowych ludzi. Uwielbiam podróżować, poznawać historię i tradycję innych krajów. Uważam, że podróże potrafią wiele nauczyć. Gdy jestem w domu czytam książki albo szyję na maszynie. Wtedy najlepiej odpoczywam. Czasami słucham przy tym muzyki. Moją największą pasją jest moja praca. Spędzam w niej wiele czasu i to daje mi dużą satysfakcję. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi, realizujemy ciekawe i ambitne projekty.
Technika i nowy sprzęt 29 Marca 2018 W minionym miesiącu podczas treningów uczyliśmy się wielu nowych chwytów, które zaczynamy wykorzystywać w ataku podczas sparingów. Na każdych zajęciach szkolimy... Kwiecień z mentorem 28 Kwietnia 2018 W minionym misiącu udało mi się spotkać dwukrotnie z moim mentorem panią Alicją :) :)  Odwiedziliśmy salę zabaw EleFun, co było super przeżyciem i momentami również dużym wyzwaniem!... Maj w Rebellium 30 Maja 2018 Cześć wszystkim! Mimnion miesiąc był bardzo intensywny! Dużo ćwiczyliśmy, poznaliśmy dwie nowe techniki, które będziemy teraz doskonalić i wplatac niedługo w walki :) Nowym dla nas wyzwaniem... Wakacje! 29 Czerwca 2018 Za nami koniec roku szkolnego! :) Wakacje to najlepszy czas na trening! :) Przede mną obóz, który odbędzie się w sierpniu, dlatego już teraz zaczynam trenować w każdej wolnej chwili.... Lipcowe Podróże 28 Lipca 2018 Witam wszystkich! Jak wam miną pierwszy miesiąc wkacji? :) U mnie znakomicie! Dużo czasu spędzam grając w piłkę i jeżdząc na rowerze :) Za mna także pierwszy obóz Żeglarski, który... Obóz treningowy 27 Sierpnia 2018 Obóz był wspaniały. Piękna okolica, dobre jedzenie, mili ludzie. Nauczyłem się strzelać z łuku, rzucać podkową, budować dzidy (takie do zabawy... Wrześniowy START 27 Września 2018 Wrześniowy START - nowy sezon czas zacząć. Po wspaniałych wakacjach, udanym obozie i wypoczynku zacząłem treningi. Fechtunek wymaga precyzji, refleksu, sprawności i wielu, wielu ćwiczeń. Szkoda,... treningi w halii 28 Października 2018 Hej Wam, jestem mega zadowolony. Treningi mają inny wymiar. Z zajęć na świeżym powietrzu przenieśliśmy się do salki terningowej. Jest zupełnie inaczej. Mniej miejsca ale więcej skupienia, ciasno... Ćwiczenia dają poczucie pewności i przynoszę efekty. 26 Listopada 2018 W tym miesiącu ćwiczyliśmy sprawność i odwagę. I powiem Wam, że dobrze się przy tym bawiliśmy. Jednym z moich ulubionych spotkań z mentorem jest wyjście na gokarty. To świetny sposób... Mikołajkowe ćwiczenia 27 Grudnia 2018 W grdniu tak dużo się dzieje, czas leci jak szalony. Nadal trenuję zawzięcie, co tydzień, sumiennie i z uśmiechem. Jedno z naszych spotkań mentorskich poświęciliśmy na świąteczną wycieczkę. Już... zakończenie jest poczatkiem 31 Stycznia 2019 Wile się dzieje. Trenigi idą pełną parą. Jesteśmy zmotywowowani, przyświecają nam zblizające się wyjazdy na turnieje. Spotkania mentorskie w tym miesiącu były same wyjątkowe, zawsze znalazła...

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni