Dawid Dunajski

Dzień dobry, mam na imię Dawid i w styczniu tego roku skończyłem 13 lat. Chodzę do szkoły podstawowej, w tym roku skończę 5 klasę. W czasie wolnym od zajęć szkolnych i lekcji, lubię aktywnie spędzać czas, uwielbiam jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną, której jestem wielkim fanem.
Od września 2017 roku uczęszczam na zajęcia fechtunku w Gdańskiej Akademii Rebellium. Są to zajęcia oparte na dawnych sztukach walki, wywodzących się z historycznego rycerstwa między innymi takich jak trenowana przeze mnie walka mieczem długim.
W wakacje bardzo bym chciał wziąć udział w półkolonii bądź obozie organizowanym przez Akademię Rebellium. Mam nadzieję, że będę miał taką możliwość, bo będzie to dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych podczas treningów i nauki wielu innych, nowych zdolności rycerskich.
Alicja Domachowska

Mieszkam w Gdańsku. Bardzo lubię spotykać nowych ludzi. Uwielbiam podróżować, poznawać historię i tradycję innych krajów. Uważam, że podróże potrafią wiele nauczyć. Gdy jestem w domu czytam książki albo szyję na maszynie. Wtedy najlepiej odpoczywam. Czasami słucham przy tym muzyki. Moją największą pasją jest moja praca. Spędzam w niej wiele czasu i to daje mi dużą satysfakcję. Pracuję ze wspaniałymi ludźmi, realizujemy ciekawe i ambitne projekty.

Operator

Partnerzy

Uniwersytet Gdański Gdańska Fundacja Oświatowa Miasto Gdańsk Studio 102 SNG

Sponsorzy

edf

Patroni Medialni